Vita

kursy adresowane do osób , które chce się zapoznać z materiałami i technologią VITA , mających trudności w początkowym okresie pracy lub dokonujących wyboru systemów. Limitowana edycja kursów, która przygotowuje adeptów do samodzielnej pracy w ceramice. Pierwszy stopień edukacji ceramisty.

Vita
Zaawansowana

Jak odnaleźć się w  świecie współczesnej protetyki ? Szkolenia na których instruktorzy wprowadzą Państwa w arkana trendów światowych, które są doskonałą inspirację do tworzenia własnych metod pracy. Ideą tych spotkań jest edukacja ustawiczna, która daje możliwość stałego pogłębiania wiedz i modernizowanie jej. Szkolenia obejmują zagadnienia interesujące kursanta na różnym poziomie zaawansowania. Adresowane są zarówno do osób początkujących jak i techników z doświadczeniem zawodowym. Małe grupy kursantów zapewniają komfortowe warunki aby jakość informacji, metody i tempo uczenia dały każdemu możliwości uaktywnienia i rozwoju zdolności. Cykl szkoleń mający na celu rozbudzanie potencjału twórczego, aby idee przeistaczały się w rzeczywistość

 

 

Vita
Masterclass

W miejscu gdzie rzeczywistość przecina się ze światem idei powstaje piękno. Pojęcie tak abstrakcyjne i tak obecne w naszej pracy. Perfekcjonizm współczesnego świata nadały nowy wymiar pracy technika dentystycznego. Jak odnaleźć się w świecie zahaczającym o sztukę ?  Jak nadać pracy dynamizm i osobowość ?  W czym szukać inspiracji i motywacji do tworzenie ?  Na te pytania odpowiadają instruktorzy, którzy w swoim życiu zawodowym skoncentrowani są na perfekcjonizmie wykonania pracy. Program Masterclass to cykl z pogranicza nauki, techniki i sztuki. Idea dla tych, którzy potrzebują wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, pokonać własne uprzedzenia i słabości. Dla tych, którzy chcą widzie więcej, aby rozumieć i spełniać oczekiwania pacjenta. Cykl zajęć skoordynowanych  tak, aby nauczyć wydobywania piękna z materiału i nadawania pracy niepowtarzalnego charakteru.